Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Views
sv: Vyer

en: Display links
sv: Visa länkar

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Content ID from URL
sv: ID för innehåll från URL

en: Display comments
sv: Visa kommentarer
