Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Views
he: היבטים

en: Display links
he: הצג קישורים

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Content ID from URL
he: מספר זיהוי תוכן מהURL
