Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Views
id: View

en: Display links
id: Tampilkan tautan

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Content ID from URL
id: ID konten dari URL
