Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Views
ja: ビュー

en: Display links
ja: リンクを表示

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Content ID from URL
ja: URL から取得したコンテンツ ID
