Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Views
oc: Vistas

en: Display links
oc: Afichar los ligams

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Content ID from URL
oc: Identificant (ID) del contengut a partir de l'URL

en: Display comments
oc: Afichar los comentaris
