Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Views
tr: Görünümler

en: Display links
tr: Bağlantıları göster

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Content ID from URL
tr: URL'den oluşturulmuş içerik ID

en: Display comments
tr: Yorumları görüntüle
