Views nodes split (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Views
uk: Види

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Content ID from URL
uk: ID матеріалу з URL-адреси

en: Display comments
uk: Відображати коментарі
