Views OAI-PMH (7.x-3.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: You need at least one field before you can configure your table settings
sv: Du behöver åtminstone ett fält innan du kan konfigurera dina inställningar för tabellen

en: View field
sv: Visa fält
