Views OAI-PMH (7.x-3.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None
es: Ninguno

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: You need at least one field before you can configure your table settings
es: Necesita al menos un campo antes de configurar las opciones de la tabla

en: View field
es: Ver campo
