Views OAI-PMH (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: You need at least one field before you can configure your table settings
fi: Tarvitset vähintään yhden kentän ennen kuin voit muokata taulukon asetuksia

en: View field
fi: Tarkastele kenttää
