Views OAI-PMH (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: You need at least one field before you can configure your table settings
fr: Vous avez besoin d'au moins un champ avant de pouvoir configurer vos paramètres de tableau

en: View field
fr: Voir le champ
