Views OAI-PMH (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Views
he: היבטים

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: View field
he: צפיה בשדה
