Views OAI-PMH (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: View field
nl: Veld bekijken
