Views OAI-PMH (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: You need at least one field before you can configure your table settings
hu: A tábla beállításainak módosításához előbb szükség van legalább egy mezőre.

en: View field
hu: Nézetmező
