Views OAI-PMH (7.x-3.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Views
ru: Представление

en: Repository name
ru: Название репозитория

en: Dublin Core
ru: Дублинское Ядро

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ru: Необходимо хотя бы одно поле для возможности настройки таблицы

en: View field
ru: Показать поле
