Views OAI-PMH (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Views
pl: Widoki

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pl: Konfiguracja tabeli możliwa jest dopiero po dodaniu przynajmniej jednego pola.

en: View field
pl: Zobacz pole
