Views OAI-PMH (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Views
tr: Görünümler

en: You need at least one field before you can configure your table settings
tr: Tablo ayarlarını yapılandırabilmek için en az bir alan gerekli

en: View field
tr: Gösterim alanı
