Views OAI-PMH (7.x-3.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Views
uk: Види

en: Dublin Core
uk: Дублінське ядро

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: View field
uk: Переглянути поле
