Views PDF (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Upload
bn: আপলোড

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ
