Views PDF (7.x-3.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ
