Views PDF (7.x-3.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Unit
sr: Јединица
