Views PDF (7.x-3.1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
