Views PDF (7.x-3.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: View
nn: Sjå på

en: Upload
nn: Last opp

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Arguments
nn: Argument
