Views PDF (7.x-3.2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: View
hr: Pregled

en: Upload
hr: Otpremi

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
