Views PDF (7.x-3.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ
