Views PDF (7.x-3.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar
