Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: @time ago
am: @time በፊት
