Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Active
ast: Activu

en: @time ago
ast: hai @time
