Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Active
be: Актыўна

en: @time ago
be: @time таму

en: Interval
be: Інтэрвал
