Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Active
bs: Aktivan

en: @time ago
bs: prije @time
