Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།
