Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Views
es: Vistas

en: View
es: Ver

en: Display
es: Presentación

en: Active
es: Activo

en: Inactive
es: Inactivo

en: @time ago
es: Hace @time

en: Interval
es: Intervalo

en: As often as possible
es: Tan frecuentemente como sea posible

en: Execute now
es: Ejecutar ahora
