Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Active
et: Aktiivne

en: Inactive
et: Passiivne

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Interval
et: Intervall
