Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas
