Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Active
kk: Белсенді

en: @time ago
kk: @time бұрын
