Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Active
km: សកម្ម

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ
