Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Active
ku: چالاکە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر
