Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: @time ago
mn: @time өмнө
