Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: @time ago
my: @time အချိန်က
