Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Active
sl: Aktiven

en: @time ago
sl: @time nazaj
