Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Active
sq: Aktiv

en: @time ago
sq: @time më parë
