Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Active
sv: Aktiv

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Interval
sv: Intervall
