Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Views
ar: العرض

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: Active
ar: نشط

en: Inactive
ar: غير فعال

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Interval
ar: الفترة الزمنية
