Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ
