Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Active
fa: فعال

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: @time ago
fa: @time قبل
