Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: Display
id: Tampilan

en: Active
id: Aktif

en: @time ago
id: @time yang lalu
