Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Active
ka: აქტიური

en: @time ago
ka: @time წინ
