Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: @time ago
th: @time ก่อน
