Views periodic execution (7.x-1.3-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Active
ur: فعال

en: @time ago
ur: @time قبل
