Views PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: No
pl: Nie

en: Views
pl: Widoki

en: Available variables
pl: Dostępne zmienne

en: Use PHP code.
pl: Użyj kodu PHP.

en: Use PHP code to construct the output of an area.
pl: Użyj kodu PHP do budowy wartości obszaru.

en: Use PHP code to construct the output of a field.
pl: Użyj kodu PHP do budowy wartości pola.

en: Use PHP code to filter the result of the view.
pl: Użyj kodu PHP do filtrowania wyniku widoku.

en: Use PHP code to sort the result of the view.
pl: Użyj kodu PHP do sortowania wyniku widoku.

en: Use PHP code to grant access.
pl: Użyj kodu PHP aby udzielić dostępu.

en: Use PHP code to determine whether a should be cached.
pl: Użyj kodu PHP do ustalenia, czy powinno być buforowane.

en: The view object.
pl: Objekt widoku.

en: The plugin object.
pl: Objekt wtyczki.

en: A variable that can be used to store reusable data per row.
pl: Zmienna, która może być wykorzystywana do przechowywania danych, do wielokrotnego użytku w każdym wierszu.

en: Contains the retrieved record from the database (e.g. $data->nid).
pl: Zawiera pobrany rekord z bazy danych (np $data->nid).

en: Array containing the view's result.
pl: Tablica zawierająca wyniki widoku.

en: The cache object.
pl: Obiekt pamięci podręcznej.

en: Use &lt;?php ?&gt; delimiters to enclose PHP code.
pl: Użyj separatorów &lt;?php ?&gt; do zawarcia kodu PHP.

en: Do not use &lt;?php ?&gt; delimiters.
pl: Nie używaj separatorów &lt;?php ?&gt;.

en: Allows the usage of PHP to construct a view.
pl: Umożliwia korzystanie z PHP do budowy widoku.

en: Output code
pl: Kod wyjściowy

en: Code to construct the output of this area.
pl: Kod do budowy wartości tego obszaru.

en: Code to run right before execution of the view.
pl: Kod do uruchomienia zaraz przed wywołaniem widoku.

en: Value code
pl: Kod wartości

en: Code to construct the value of this field.
pl: Kod do konstruowania wartości tego pola.

en: Enable click sort
pl: Włącz sortowanie poprzez kliknięcie

en: If checked, you can use PHP code to enable click sort on the field.
pl: Jeśli zaznaczone, można użyć kodu PHP w celu umożliwienia sortowania pola, poprzez kliknięcie.

en: Click sort code
pl: Kod sortowania poprzez kliknięcie

en: The comparison code must return an integer less than, equal to, or greater than zero if the first row should respectively appear before, stay where it was compared to, or appear after the second row.
pl: Kod porównujący musi zwracać liczbę całkowitą mniejszą, równą lub większą od zera jeśli pierwszy wiersz powinien odpowiednio pojawiać się przed, zostać tam gdzie był porównywany  lub pojawić się po drugim rzędzie.

en: Data of row.
pl: Dane wiersza.

en: Data of row to compare against.
pl: Dane z wiersza do porównania.

en: Sort numerically
pl: Sortuj numerycznie

en: Sort alphabetically
pl: Sortuj alfabetycznie

en: Sort alphabetically (case insensitive)
pl: Sortuj alfabetycznie (wrażliwość na wielkość liter)

en: Sort using a "natural order" algorithm
pl: Sortuj używając algorytmu "natural order"

en: Sort using a "natural order" algorithm (case insensitive)
pl: Sortuj używając algorytmu "natural order" (wrażliwość na wielkość liter)

en: Sort using custom PHP code
pl: Sortuj używając własnego kodu PHP

en: Code to construct the output of this field.
pl: Kod do konstruowania wartości tego pola.

en: Value of this field.
pl: Wartość tego pola.

en: Filter code
pl: Kod filtra

en: If the code returns TRUE the current row is removed from the results.
pl: Jeżeli kod zwraca PRAWDĘ bieżący rząd jest usunięty z wyników.
